Ešte nie ste zaregistrovaným zákazníkom? Zaregistrujte sa a získajte e-book zadarmo, ktorý Vám poradí, ako si udržať oblečenie ako nové.
Zákaznícka podpora
+421 222 205 111
(Po-Pi, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.sk
Potlač a výšivka
+421 222 205 100
(Po-Pi, 7-15:30)
potlac@dobrytextil.sk
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo

Výrobcovia 2. 8. 2017

Společnost MALFINI

Spoločnosť Malfini®, s hlavným sídlom v Ústí nad Labem, vznikla v roku 2000 pod pôvodným názvom Adler® a je výrobcom značkového reklamného textilu pre reklamné agentúry i konečných spotrebiteľov. Je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov reklamného textilu v Českej republike. Svojím zákazníkom ponúka výrobky v špičkovej kvalite, prepracovaný dizajn a výborný zákaznícky servis.


V apríli 2016 otvorila spoločnosť nový moderný sklad a logistické centrum v Ostrave s kapacitou až 14,5 milióna kusov textilu, ktoré sa v ďaľších rokoch budú ešte rozširovať. Celý sklad sa rozprestiera na ploche 11 500 m2 a vznikol behom 6 mesiacov. Vďaka modernej logistike je Malfini® schopný denne vyexpedovať až 250 000 balíkov a to všetko do 24 hodín.

Dňa 6. septembra 2016 otvorila spoločnosť Malfini® pobočku v Pekingu, aby tak mohla mať neustály dohľad nad svojou produkciou a zároveň mohla lepšie dodávať textil do celého sveta.

 

Ekológia a zodpovednosť

Zakladateľom spoločnosti Malfini Czech je Martin Hausenblas, ktorý je známym filantropom. Sám tvrdí, že zmysel života našiel v podpore udržateľného rozvoja. Ten spoločne s Pavlem Neumannem začal s touto značkou v roku 1999 podnikať. V súčastnosti firma pôsobí v 13 krajinách EU a jedným z jej hlavných pilierov je ekologické chovanie. To je vďaka novému centru v Ostrave ešte lepšie. Dochádza tu k bezodpadkovej recyklácii, vďaka zatepleniu je hala úsporná a do budúcnosti má vedenie v pláne jej napájanie pomocou fotovoltaiky. Recyklácia prebieha spoločne s firmou EKO-KOM a.s., od ktorej Malfini® odoberá použité obavy a ty opätovne využíva.

Spoločnosťi Malfini® záleží nielen na zodpovednom chovaní k prírode, ale tiež ku svojím zamestnancom. Preto je držiteľom certifikátu pre bezpečné a zdravé pracovnisko a rešpektovanie práv zamestnancov (WRAP). Zo svojích peňazí podporuje mnoho charitatívnych projektov ako napríklad Amnesty international, Dejme dětem šanci, Linku bezpečia či onkologické oddelenie Masarykovej nemocnice v Ústí nad Labem. Malfini® sa tiež zaviazalo ku podnikaniu bez korupcie.

Kvalita a férovosť

Produkty značky Malfini® sa môžu pochváliť pečaťou kvality Oeko-Tex Standard 100, ktorý zaručuje, že sa nepoužívajú látky škodlivé pre ľudské zdravie a životné prostredie. Spoločnosť sa tiež zaväzuje k trvalo udržateľnému rozvoju a ohľaduplnosti k životnému prostrediu recykláciou, správnou likvidáciou odpadov a posilňovaním povedomia a ekologického chovania. Firma sa tiež pyšní dodržiavaním Fair Trade, čo je presadzovanie dodržiavania sociálnych a environmentálnych štandardov a hlavne spravodlivých cien za produkty z rozvojových zemí (napr. bavlna). I napriek všetkým tvrdým pravidlám a množstvu certifikátov, ponúka v súčasnej dobe spoločnosť až 108 produktov s 3000 variáciami veľkostí a farieb. Farebná škála s 56 odtieňami je tiež veľmi pestrá.

V našom e-shope si môžete kúpiť mnoho textilu značky Malfini®. Pokiaľ nájdete na svojom textile niektoré z týchto log, určite ste nákupom nešlápli vedľa. Ba naopak ste tým získali kvalitné oblečenie uznávanej značky, ktorá v roku 2017 vďaka svojim obchodným výsledkom obdržala tiež ocenenie Business Superbrands 2017.

 Loga

Prémiová kolekcia MALFINI PREMIUM odkazuje na luxusné a vysoko kvalitné oblečenie s prepracovanými strihmi a detailmi. Táto kolekcia kladie dôraz hlavne na pohodlie a eleganciu. Z tejto kolekcie si u nás môžete vybrať:

Pánsku či dámsku košeľu Collar up

Polokošela Collar up

 Pánsku alebo dámsku mikinu Voyage

Mikina Voyage

 či pánsku Softshellovú bundu Casual

Softshellová bunda Casual

 

V kolekcii RIMECK nájdete veľmi kvalitné a moderné pracovné oblečenie. Výrobky z tejto kolekcie sú veľmi pohodlné a praktické, zároveň ale tiež odolné a starostlivo spracované. Outdoorová verzia s označením RANGER je naviac doplnená o matriál CORDURA®. Ten je certifikovaný a používá sa i v armáde.

Pracovné oblečenie WOODY

Pracovné oblečenie WOODY

Pracovné oblečenie RANGER

Pracovné oblečenie RANGER

 

Textil z kolekcie PICCOLIO je strihovo jednoduchý a predovšetkým cenovo dostupný. Môžete si vybrať z množstva farieb i veľkostí a pritom si nevyprázdnit peňaženku. Textil má odtrhávacie ceduľky a je veľmi vhodný i na potlač.

                             Detské tričko PelicanPique dámska polokošeľa JoyPique pánska polokošeľa JoyŠiltovka Sunshine

Nech už si vyberiete čokoľvek, určite budete spokojní. Nezabudnite, že textil tejto značky si u nás zároveň môžete nechať potlačiť a tým ho ešte viac pozdvihnete.


Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi

Rubrika

Výrobcovia ZaujímavostiAutor článku
Monika Bečková Hloušková


Komentáre

Zatiaľ žiadne názory


Napísať komentár

Články, ktoré by vás mohli zaujímať 9

Predstavujeme výrobcu Jerry Fabrics - Obliečky a osušky s obľúbenými motívmi

Predstavujeme výrobcu Jerry Fabrics - Obliečky a osušky s obľúbenými motívmi

Hľadáte zábavné obliečky a osušky pre deti s ich obľúbenými motívmi? Potom práve pre Vás sme rozšírili ponuku o tovar…

Čítať viac

Logistické centrum spoločnosti Malfini

Logistické centrum spoločnosti Malfini

Malfini Czech, a.s. je najväčším tuzemským výrobcom a distribútorom reklamného textilu a pracovného oblečenia. Vývojové…

Čítať viac

ARDON SAFETY s.r.o.

ARDON SAFETY s.r.o.

Spoločnosť ARDON SAFETY vznikla v roku 2000 a je poprednou veľkoobchodnou spoločnosťou s pracovnými odevami, ochrannou…

Čítať viac

BATA INDUSTRIALS®

BATA INDUSTRIALS®

Spoločnosť Bata Industrials® je holandskou divíziou najväčšej obuvníckej spoločnosti na svete Bata Shoe Organization,…

Čítať viac

HALFAR®

HALFAR®

Spoločnosť Halfar® sa zaoberá výrobou kvalitných reklamných i špeciálnych tašiek, batohov, konferenčných dosiek a…

Čítať viac

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s. je popredný výrobca a dovozca pracovného i voľnočasového oblečenia. Prečítajte si tento článok a…

Čítať viac

GUSTAV DAIBER GmbH

GUSTAV DAIBER GmbH

Spoločnosť Gustav Daiber GmbH je v dnešnej dobe jedným z predných výrobcov reklamného textilu v Európe. Výnimočná je…

Čítať viac