• +420 608 330 123 (zákaznícka podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potlač a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.sk

Kategória


Cena dopravy

Cena dopravy

výmena a vrátenie tovaru

Články

Jak prát barevné prádlo

04.09.2018

Možná jste se právě osamostatnili od rodičů, pořídili si byt a také svoji první pračku. Teď u ní stojíte s hromadou prádla a bez tušení, jak jej vyprat. Sepsali jsme pro vás 7 základních kroků k praní barevného prádla, se kterými zvládne praní naprosto každý.

čítať viac
Dobrý textil

Jak vyprat batoh

03.09.2018

Přinesl si domů váš školáček aktovku zamazanou od barev, svačiny nebo třeba hlíny? Nebo s vámi váš outdoorový batoh prošel už mnoho cest a zasloužil by si trochu péče? Poradíme vám, jak vyprat batoh v pračce i v ruce, aniž byste jej poškodili.

čítať viac
Dobrý textil

Jak odstranit inkoust z oblečení

29.08.2018

Možná se to stalo vám, když jste zrovna psali nákupní seznam nebo třeba vašemu dítěti, které si ze školy přineslo na tričku velkou inkoustovou skvrnu. Nevěště hlavu, poradíme vám, jak vyprat skvrny od inkoustu a zachránit tak váš oblíbený kousek oblečení.

čítať viac
Dobrý textil

ARDON SAFETY s.r.o.

07.08.2018

Spoločnosť ARDON SAFETY vznikla v roku 2000 a je poprednou veľkoobchodnou spoločnosťou s pracovnými odevami, ochrannou a pracovnou obuvou a prostriedkami osobnej ochrany.

čítať viac
Dobrý textil

Ako správne prať obliečky

30.07.2018

Nič nie je príjemnejšie ako si ľahnúť do čistých a voňavých perín. A nie len to - správne vyprané obliečky majú vplyv na kvalitu vašeho spánku i života. Poradíme vám ako ideálne prať posteľné prádlo tak, aby sa vám každý večer dobre zaspávalo a ráno perfektne vstávalo.    

čítať viac
Dobrý textil

Ako prať spodné prádlo

30.07.2018

To, že spodné prádlo obyčajne nedávame na obdiv verejnosti neznamená, že o neho nie je potreba dbať. A pranie je základom údržby. Správne pranie sa postará o to, že spodné prádlo bude vypadať dlhšiu dobu ako nové a predĺži sa tým jeho životnosť. Poradíme vám ako na to.  

čítať viac
Dobrý textil

Ako odstrániť zaprané škvrny

20.06.2018

Zaprané prádlo. Stalo sa to niekedy pravdepodobne každému. Je jedno či ste zaprali škvrnu o ktorej ste predpokládali, že sa v práčke vyperie, alebo ste omylom k bielemu prádlu vložili jeden kúsok farebný. Poradíme vám ako na to, aby bolo vaše oblečenie opäť ako nové.  

čítať viac
Dobrý textil

BATA INDUSTRIALS®

15.05.2018

Spoločnosť Bata Industrials® je holandskou divíziou najväčšej obuvníckej spoločnosti na svete Bata Shoe Organization, ktorá dodnes nesie meno po svojich českých zakladateľoch. Špecializuje sa na výrobu bezpečnostnej obuvi, ktorá je nielen pohodlná, ale predovšetkým tiež chráni zdravie pracovníkov.

čítať viac
Dobrý textil

Ako odstrániť olej z oblečenia

28.04.2018

Stalo sa to niekedy každému z nás. Na našom obľúbenom kúsku oblečenia sme našli fliačik od oleja. Je jedno či sa jedná o technický olej, ktorým ste sa umazali v dielni, alebo olej na smaženie, ktorým ste sa pokvapkali v kuchyni. Aj keď sa olej zle perie, máme pre vás pár tipov, ktoré vám ho pomôžu odstrániť.  

čítať viac
Dobrý textil

Ako vyčistiť škvrny od trávy

28.04.2018

Či už organizujete piknik, zúčastňujete sa futbalového zápasu alebo si proste len niekedy radi ľahnete do trávy, určite poznáte ten okamžit keď  zistíte, je ste si umazali nohavice, sukňu alebo tú novú peknú košielku. Poradíme vám, ako odstrániť škvrny od trávy z oblečenia.  

čítať viac
Dobrý textil

Ako vyprať montérky a pracovné oblečenie

11.04.2018

Montérky má doma takmer každý, či už ich potrebujete k práci, alebo napríklad len na drobné úpravy okolo domu a na záhrade. Čo ale robiť ak ich umažete od oleja, pilín alebo ďalších mastnôt? Prečítajte si náš článok, ktorý pozná odpovede na všetko.  

čítať viac
Dobrý textil

HALFAR®

27.03.2018

Spoločnosť Halfar® sa zaoberá výrobou kvalitných reklamných i špeciálnych tašiek, batohov, konferenčných dosiek a mnohých ďaľších produktov.  

čítať viac
Dobrý textilOverené našimi zákazníkmi

100% zákazníkov odporúča náš obchod.

→ Pozrieť hodnoteniena Heureka.sk
Ako sú recenzie zhromažďované?

Super, konečne som kúpila na môjho veľkého chlapa bundu ďakujem

Overený zákazník, 13 .10. 2018
*****

Obrovská spokojnosť. Neveril som, že zvládnu takú veľkú objednávku dodať tak rýchlo. Do 24 hodín sme ju mali pripravenú. Malokedy sa stretávam s takou ochotou pomôct a nájsť riešenie. Úžasné. Urcite budú prvá voľba v budúcnosti.

Overený zákazník, 13 .10. 2018
*****

Celý nákup prebehol rýchlo, lacno a bez problémov :)

Overený zákazník, 08 .10. 2018
*****