Vážení zákazníci, prosíme Vás o trpezlivosť pri doručovaní objednávok, robíme všetko pre rýchle doručenie. Venujte prosím pozornosť štítku pri produkte. Pri produktoch so štítkom "Nedodáme do Vianoc" už negarantujeme doručenie pod stromček. Ďakujeme.
Zákaznícka podpora
+421 222 205 111
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+421 222 205 100
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 156.25 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

Výrobcovia 7. 8. 2018

ARDON SAFETY s.r.o.

Spoločnosť ARDON SAFETY vznikla v roku 2000 a je poprednou veľkoobchodnou spoločnosťou s pracovnými odevami, ochrannou a pracovnou obuvou a prostriedkami osobnej ochrany.


Spoločnosť naviazala na pôvodné obchodné aktivity pana Tomáše Voženílka, ktorý sa ako živnostník zaoberal predajom uvedeného sortimentu od polovice 90. rokov minulého storočia. Od roku 2010 je majoritným vlastníkom spoločnosti koncern KHTG a.s.

Už od svojho založenia spoločnosti je hlavnou snahou dodávať kvalitné, pohodlné a vzhľadovo zaujímavé pracovné odevy a obuv. Dlhodobo sa snaží o vývoj nových, pohodlnejších, lepších a kvalitnejších produktov, ktoré pomôžu zvýšiť produktivitu práce a súčasne budú chrániť zdravie užívateľa.

Okrem vlastnej výroby, na trh uvádza produktové rady pracovných odevov, bezpečnostnej i pracovnej obuvi, ochranných okuliarov, respirátorov a sluchátiek pod vlastnou značkou ARDON®, predáva ARDON SAFETY tiež sortiment popredných svetových výrobcov osobných ochranných pracovných pomôcok ako sú 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a ďalšie.

Mnoho rokov sa spoločnosť zaoberá analýzou rizík na pracovisku v rôznych odvetviach a snaží sa vo výrobnom procese prísť s optimálnym riešením k ich eliminácii.

ARDON SAFETY sa trvalo snaží zlepšovať pracovné podmienky ľudí v priemysle i službách a snaží sa v čo najväčšej miere zvyšovať kvalitu života spoločnosti. Preto mnoho rokov podporuje predovšetkým regionálne sociálne, humanitárne, kultúrne a športové projekty. Vďaka tomu sa už podarilo prilákať mnoho mladých ľudí k športu, zlepšiť životné podmienky hendikepovaným a usporiadať vlastné vyhlásené kultúrne akcie v regióne.

U nás môžete nakúpiť celú radu produktov tohoto výrobcu. Vyberte si z našej ponuky napríklad:

Pracovné odevy

Pracovná flanelová košeľa Jonah        Pracovné kraťasy 4TECH        Zváračská blúza Matthew        Biela pracovná zástera s trakmi        Nepremokavá pracovná bunda Oliver        Reflexná vesta        Pánska pracovná vesta Danny           Montérky do pása R8ED        Montérková blúza R8ED          Montérky s trakmi COOL TREND

 

Obuv

Pracovné sandále Ardon        Topánky farmárky        Topánky Firsty        Pracovné tenisky Derrick        Zdravotné šľapky Atys        Trekové topánky Track        Pracovné gumáky OILFISH S5        Obuv BLENDLOW S3

 

Ochranné pracovné pomôcky a doplnky

Ochranné okuliare Ardon        Pracovné rukavice Ardon         Pracovná prilba R-5        Nákolenníky JOE        Respirátor        Ochranný štít        Ochranné slúchadlá        Textilný opasok R8ED        Ponožky GREY      Drogéria Ardon     Pracovná pomocka

 

 

U nás nie je problém ani nechať si pracovné odevy potlačiť, čo je ideálne napríklad ak máte firmu a potrebujete byť vidieť. Radi ale potlač vyhotovíme aj súkromným osobám.


Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi

Rubrika

VýrobcoviaAutor článku
Monika Bečková Hloušková


Komentáre

Zatiaľ žiadne názory


Napísať komentár

Články, ktoré by vás mohli zaujímať 9

Predstavujeme výrobcu Jerry Fabrics - Obliečky a osušky s obľúbenými motívmi

Predstavujeme výrobcu Jerry Fabrics - Obliečky a osušky s obľúbenými motívmi

Hľadáte zábavné obliečky a osušky pre deti s ich obľúbenými motívmi? Potom práve pre Vás sme rozšírili ponuku o tovar…

Čítať viac

Logistické centrum spoločnosti Malfini

Logistické centrum spoločnosti Malfini

Malfini Czech, a.s. je najväčším tuzemským výrobcom a distribútorom reklamného textilu a pracovného oblečenia. Vývojové…

Čítať viac

BATA INDUSTRIALS®

BATA INDUSTRIALS®

Spoločnosť Bata Industrials® je holandskou divíziou najväčšej obuvníckej spoločnosti na svete Bata Shoe Organization,…

Čítať viac

HALFAR®

HALFAR®

Spoločnosť Halfar® sa zaoberá výrobou kvalitných reklamných i špeciálnych tašiek, batohov, konferenčných dosiek a…

Čítať viac

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s.

Canis Safety a.s. je popredný výrobca a dovozca pracovného i voľnočasového oblečenia. Prečítajte si tento článok a…

Čítať viac

GUSTAV DAIBER GmbH

GUSTAV DAIBER GmbH

Spoločnosť Gustav Daiber GmbH je v dnešnej dobe jedným z predných výrobcov reklamného textilu v Európe. Výnimočná je…

Čítať viac

Společnost MALFINI

Společnost MALFINI

Spoločnosť Malfini®, s hlavným sídlom v Ústí nad Labem, vznikla v roku 2000 pod pôvodným názvom Adler® a je výrobcom…

Čítať viac