• +420 608 330 123 (zákaznícka podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potlač a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.sk

Kategória


Cena dopravy

Cena dopravy

výmena a vrátenie tovaru

ARDON SAFETY s.r.o.

Spoločnosť ARDON SAFETY vznikla v roku 2000 a je poprednou veľkoobchodnou spoločnosťou s pracovnými odevami, ochrannou a pracovnou obuvou a prostriedkami osobnej ochrany.

Spoločnosť naviazala na pôvodné obchodné aktivity pana Tomáše Voženílka, ktorý sa ako živnostník zaoberal predajom uvedeného sortimentu od polovice 90. rokov minulého storočia. Od roku 2010 je majoritným vlastníkom spoločnosti koncern KHTG a.s.

Už od svojho založenia spoločnosti je hlavnou snahou dodávať kvalitné, pohodlné a vzhľadovo zaujímavé pracovné odevy a obuv. Dlhodobo sa snaží o vývoj nových, pohodlnejších, lepších a kvalitnejších produktov, ktoré pomôžu zvýšiť produktivitu práce a súčasne budú chrániť zdravie užívateľa.

Okrem vlastnej výroby, na trh uvádza produktové rady pracovných odevov, bezpečnostnej i pracovnej obuvi, ochranných okuliarov, respirátorov a sluchátiek pod vlastnou značkou ARDON®, predáva ARDON SAFETY tiež sortiment popredných svetových výrobcov osobných ochranných pracovných pomôcok ako sú 3M, ATG, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a ďalšie.

Mnoho rokov sa spoločnosť zaoberá analýzou rizík na pracovisku v rôznych odvetviach a snaží sa vo výrobnom procese prísť s optimálnym riešením k ich eliminácii.

ARDON SAFETY sa trvalo snaží zlepšovať pracovné podmienky ľudí v priemysle i službách a snaží sa v čo najväčšej miere zvyšovať kvalitu života spoločnosti. Preto mnoho rokov podporuje predovšetkým regionálne sociálne, humanitárne, kultúrne a športové projekty. Vďaka tomu sa už podarilo prilákať mnoho mladých ľudí k športu, zlepšiť životné podmienky hendikepovaným a usporiadať vlastné vyhlásené kultúrne akcie v regióne.

U nás môžete nakúpiť celú radu produktov tohoto výrobcu. Vyberte si z našej ponuky napríklad:

Pracovné odevy

                                                                            

 

Obuv

                                                       

 

Ochranné pracovné pomôcky a doplnky

                                                                           

 

 

U nás nie je problém ani nechať si pracovné odevy potlačiť, čo je ideálne napríklad ak máte firmu a potrebujete byť vidieť. Radi ale potlač vyhotovíme aj súkromným osobám.Overené našimi zákazníkmi

100% zákazníkov odporúča náš obchod.

→ Pozrieť hodnoteniena Heureka.sk
Ako sú recenzie zhromažďované?

Super, konečne som kúpila na môjho veľkého chlapa bundu ďakujem

Overený zákazník, 13 .10. 2018
*****

Obrovská spokojnosť. Neveril som, že zvládnu takú veľkú objednávku dodať tak rýchlo. Do 24 hodín sme ju mali pripravenú. Malokedy sa stretávam s takou ochotou pomôct a nájsť riešenie. Úžasné. Urcite budú prvá voľba v budúcnosti.

Overený zákazník, 13 .10. 2018
*****

Celý nákup prebehol rýchlo, lacno a bez problémov :)

Overený zákazník, 08 .10. 2018
*****