Vážení zákazníci, Vianoce sa blížia a my Vám tak ako každý rok, predlžujeme možnosť vrátenia darčekov až do konca januára 2022.
Zákaznícka podpora
+420 608 330 123
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

Doprava a platba


Spôsoby dopravy

 • Doručenie službou Zásielkovňa (Výdajné miesto) 2,48 EUR

  Hneď ako predáme Váš balíček do rúk Zásielkovni, obdržíte informatívny e-mail o jeho odoslaní. V tomto e-maili bude tiež uvedené číslo balíčku.

  Na stránke https://tracking.packeta.com/sk/tracking/search môžete po zadaní čísla Vašej zásielky sledovať, kde se práve nachádza.

  V deň doručenia na zvolené výdajné miesto bude na Vami uvedené telefónne číslo odoslaná SMS o možnosti vyzdvihnutia balíka. Nájdete tu heslo na vyzdvihnutie a otváraciu dobu Vami zvoleného výdajného miesta. Zároveň Vám bude odoslaný aj e-mail, kde nájdete rovnaké informácie a naviac deň, dokedy bude Váš balíček na výdajnom mieste uložený.

 • Doručenie prepravnou službou GLS (Súkromný balík) 3,96 EUR

  Hneď ako predáme Váš balíček do rúk GLS, obdržíte informatívny e-mail o jeho odoslaní. V tomto e-maili bude tiež uvedené číslo balíčku.

  Na stránke https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok môžete po zadaní čísla Vašej zásielky sledovať, kde se práve nachádza.

  V deň doručenia Vám dá GLS vedieť prostredníctvom e-mailu a SMS o predpokládanom trojhodinovom časovom okne, v ktorom bude doručenie prebiehať (v tejto správe nájdete aj odkaz pre sledovanie zásielky a číslo na kuriera). Vy budete vedieť, či v tomto čase bude niekto prítomny, kdo by balík prevzal.

  Ak to nebude možné a Vy premeškáte pokus o doručenie, máte k dispozícii rôzne volby ďalšieho doručenia. Obdržíte e-mailovú alebo textovú správu obsahujúcu odkaz, ktorý Vás navedie priamo do aplikácie, kde je prehľad možností pre ďalšie doručenie Vašeho balíčku. Zvolíte si podľa seba najlepší spôsob ako balík prijať při ďalšom pokuse o doručenie.

  Prehľad možností doručenia:

  • doručenie na tu istú adresu v konkrétny deň
  • doručenie na novú adresu
  • doručenie po pracovnej dobe medzi 17.00 a 20.00 hod. (k dispozícii iba v regiónoch GLS dep)
  • doručenie do GLS ParcelShopu
  • vyzdvihnutie v GLS depu
  • učinením súhlasu s uložením (napr. v rámci pozemku na terase, pod schody apod.)
  • odmietnutím prevzatia

  Platba platobnou kartou

  Ak u seba akurát nemáte hotovosť, môžete dobierku zaplatiť platobnou kartou. Šoféri sú vybavený mobilným platobným terminálom a tlačiarňou.

  Doručenie na Slovensko je spravidla do 2 dní od odoslania balíčka.

 • Doručenie prepravnou službou GLS (ParcelShop) 3,96 EUR

  Nechcete sa viazať na určitý čas doručenia? Potom si v objednávkovom procese zvoľte možnosť osobného odberu na výdajnom mieste GLS Parcelshop.

  Na stránkach https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok môžete opäť sledovať pohyb balíčka.

  V deň doručenia na zvolený ParcelShop bude na Vami uvedené telefónne číslo odoslaná SMS o možnosti vyzdvihnutia balíka.

 • Doručenie prepravnou službou Slovak Parcel Service prostredníctvom PPL (Súkromný balík) 4,96 EUR

  Hneď ako predáme Váš balíček do rúk PPL, obdržíte informatívny e-mail o jeho odoslaní. V tomto e-maili budete mať číslo balíčku a odkazy na stránky, kde môžete po zadaní čísla balíčku sledovať jeho pohyb a meniť doručovacie údaje.

  Na stránkach www.pplbalik.cz môžete po zadaní čísla balíčku zmeniť adresu a dátum doručenia. Na stránkach www.ppl.cz môžete zase sledovať pohyb balíčku.

  V deň doručenia bude na Vami uvedené telefónne číslo zaslaná SMS s orientačným časom doručenia v rozmedzí dvoch hodín (napr. 13-15:00) a telefónne číslo na šoféra. Doručenie zásielok prebieha štandardne v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00.

  Platba platobnou kartou

  Ak u seba akurát nemáte hotovosť, môžete dobierku zaplatiť platobnou kartou. Šoféri sú vybavený mobilným platobným terminálom a tlačiarňou.

 
 

 

Spôsob platby

 • V hotovosti pri osobnom odbere ZADARMO

  Tovar je možné zaplatiť v hotovosti pri odbere na našej prevádzke v Bystřici pod Hostýnem.

 • Dobierkou 2 EUR

  Tovar bude zaslaný na dobierku, celú sumu vyberie od zákazníka doručovateľ pri prevzatí. U dopravy GLS i Slovak Parcel Service môžete kuriérovi pri prevzatí zaplatiť platobnou kartou.

 • Bankovým prevodom ZADARMO

  Informácie o platbe Vám budú odoslané na email spolu s potvrdením objednávky. Alebo môžete zaplatiť prevodom z účtu v akejkoľvek banke na náš EUR účet vedený vo Fio banke, číslo účtu 2300521341/8330 (IBAN SK7683300000002300521341, BIC FIOZSKBA). Ako variabilný symbol, prosím, vždy použite číslo vašej objednávky. Akonáhle budú peniaze pripísané na náš účet, zásielku posielame.

 • Platobnou kartou alebo expresným prevodom ZADARMO

  Objednávku je možno zaplatiť aj online kartou alebo expresným prevodom prostredníctvom platobnej brány GoPay

 

Dodávaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia kúpnej ceny vo vlastníctve predávajúceho, a to v zmysle platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na akékoľvek otázky ohľadom dodacích a platobných podmienok Vám rád odpovie tím expedície DobrýTextil.sk. Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle +420 608 330 123 alebo emailom na obchod@dobrytextil.sk.