Kúpte 4, zaplaťte 3: Tričko CITY 3+1 ZADARMO s kódom: CITY05. Pozrieť sa.
Ešte nie ste zaregistrovaným zákazníkom? Zaregistrujte sa a získajte e-book zadarmo, ktorý Vám poradí, ako si udržať oblečenie ako nové.
Zákaznícka podpora
+421 222 205 111
(Po-Pi, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.sk
Potlač a výšivka
+421 222 205 100
(Po-Pi, 7-15:30)
potlac@dobrytextil.sk
Nakúpte ešte za 59.00 €
a dopravu máte zadarmo

Potlač a výšivka

Tlačíme ako vyšitý! Nie sme len predajci oblečenia bez potlače, sme tiež špecialisti na zákazkovú aplikáciu potlače a výšiviek na textil. Už od vzniku spoločnosti v roku 2011 je našou víziou a cieľom ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, nadštandardné služby a komplexnú dodávku. Naši zákazníci sú jednotlivci, malé firmy, školy, kluby aj veľké nadnárodné spoločnosti. Používame vysoko profesionálne tlačiarenské a vyšívacie stroje a kapacitne sme schopní zrealizovať zákazky s objemom niekoľko tisíc kusov textilu.


Viac o výšivke Viac o potlači Na spracovanie ponuky potrebujeme


Čo od nás možete čakať?

potlač od 1 ks, výšivka od 11 ks
niekoľkoročné skúsenosti a kvalitný výsledok
rady a odporúčania našich špecialistov
rýchle spracovanie cenovej ponuky
férovú cenu a množstevné zľavy
realizáciu zákazky od dvoch týždňov (prípadne podľa dohody)

U nás pristupujeme ku každe zákazke individuálne a doporučíme vám vždy najvhodnejšiu technológiu s ohľadom na motív, jeho veľkosť, umiestnenie, farebnosť, počet kusov a materiál textilu. Ak vám niekto ponúkne nižšiu cenu, napíšte nám a ponuky vám pomožeme porovnať. Nižšia cena nemusí znamenať rovnaký výsledok!
Na spracovanie ponuky potrebujeme

Motív (logo, obrázok, nápis)

Pokiaľ možno vždy zašlite tu najlepšiu kvalitu, ktorú máte. Ideálne vo vektoroch (PDF, CDR, AI, SVG). Ak nemáte motív vo vektoroch, zašlite čo máte a my se vám na to podívame.


Vybrali ste si textil?

Napíšte nám aký textil by ste chceli motívom potlačiť. Na DobryTextil.sk ponúkáme široký výber reklamného textilu, pracovných odevov aj športového oblečenia, z ktorého si môžete vybrať.


Umiestnenie a veľkosť

Kam chcete motív potlačiť a v akej veľkosti?


Počet kusov

Dôležitá informácia, ktorá ovplivňuje cenu potlače aj výšivky.


Termín realizácie

Napíšte nám, do kedy potrebujete mať zákazku hotovú. Občas vieme aj zázraky :)Najčastejšie pozície na aplikáciu

Kontaktujte nás

Výšivka na textil

Vyšívanie patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby aplikácie motívu na textil. Výšivka je obľúbenou metódou hlavne pre svoj reprezentatívnejší vzhľad a vysokú odolnosť. Aplikáciu robia naši skúsení špecialisti na profesionálnych vyšívacích strojoch Tajima. Najčastejšie vyšívame na mikiny, polokošele, vesty a stále častejšie realizujeme aj reklamné výšivky na uteráky, šiltovky a zimné čiapky.

Aplikovať sa dá klasická výšivka alebo 3D výšivka. Klasickou výšivkou realizujeme väčšinu zákazok a je vhodná na aplikáciu na takmer všetky silnejšie textilné materiály.

Aby bol výsledok čo najlepší, je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Aplikácia nie je vhodná na príliš tenké alebo pružné elastické materiály. Zatiaľ čo pre aplikáciu 3D výšivky by mal byť podklad pevný až tvrdý, pri klasickej výšivke je dostatočne pevným podkladom polokošeľa či silnejšie tričko. Ak je materiál tenší, vyšívanie môže textil poškodiť.

Ďalším predpokladom pre kvalitný výsledok je samotný motív. Vyšívanie nie je vhodné pre motívy, ktoré obsahujú príliš mnoho detailov a tenkých liniek. Všeobecne platí, že aby bola výšivka ešte pekná, je potrebné zachovať minimálnu hrúbku linky 1 mm. Výsledný efekt u výšivky je tiež ovplyvnený štruktúrou a tvrdosťou materiálu. Jednoducho povedané, ihla si vždy nájde najmenšiu cestu odporu a vyšívané detaily môžu ľahko odskočiť. Ak logo obsahuje príliš drobné a niekoľkomilimetrové detaily, odporúčame v niektorých prípadoch radšej zvoliť potlač.

O niečo viac požiadavkov na motív a materiál textilu platí u 3D výšivky. Okrem toho, že je potrebné 3D výšivku aplikovať na silnejší textilný materiál, jej uskutočniteľnosť omnoho viac ovplyvňuje tvar, farebnosť a výsledná veľkosť motívu. Ideálne pre tento spôsob aplikácie sú napríklad šiltovky, kde sa motívy vyšívajú na pevnú čelnú stranu.

U výšivky je viac požiadavkov na motív aj materiál na ktorý sa vyšíva. Ak sa prikláňate k aplikácii výšivkou, ale nie ste si istí či je vaše logo na vyšívanie vhodné, obráťte sa na nás a my vám radi poradíme.


Výhody

  • Vysoká odolnosť
  • Reprezentatívny vzhľad
  • Dlhá životnosť

Nevýhody

  • Nie je možné vyšívať zložité motívy
  • Vyššia cena výšivky

Články o výšivkách


Potlač textilu

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa dobrého textilu aj s potlačou? Ak áno, potom ste na dobrej adrese. Potlačou sa zaoberáme od roku 2011 a aplikáciu robíme pomocou špičkových technológií. Naši skúsení špecialisti na potlač vám odporučia textil a na základe vašich požiadaviek aj ideálnu tlačovú technológiu. V našom portfóliu máme stroje na aplikáciu metódou sieťotlače, transferu, digitálnej potlače a rezanej grafiky. Ak máte záujem dozvedieť sa viac informácii o jednotlivých technológiach, nájdete ich v záložkách nižšie.


Výhody

  • Nižšia cena potlače u väčšieho množstva
  • Tlač aj zložitých farebných motívov
  • Vysoká kvalita a stálofarebnosť

Nevýhody

  • Vyššia cena potlače pri menšom množstve

Otázky zodpovie a cenovú ponuku na mieru pripraví
tím potlače a výšivky

Nezáväzný dopyt

Odobrať

+ Pridať ďalšie súbory