• +420 608 330 123 (zákaznícka podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potlač a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.sk

Vážení zákazníci, z dôvodu Vianoc u všetkých objednávok predlžujeme možnosť výmeny a vrátenia tovaru až do konca januára. Prajeme príjemné nakupovanie vianočných darčekov.

Kategória


Cena dopravy

Cena dopravy

výmena a vrátenie tovaru

HALFAR®

Spoločnosť Halfar® sa zaoberá výrobou kvalitných reklamných i špeciálnych tašiek, batohov, konferenčných dosiek a mnohých ďaľších produktov.

 

Začiatok spoločnosti Halfar® sa datuje od roku 1986, kedy ju v Německu založil Armin Halfar pod názvom Halfar System GmbH. Spočiatku vyrábali hlavne na zákazku plastové a kožené tašky pre bezpečnostné vybavenia a prvú pomoc. K prvej sériovej produkcii dochádza až v roku 1993. V roku 2000 kupuje Halfar System GmbH vlastné priestory a zvyšuje počet zamestnancov. Potom, čo sa akcionárom v spoločnosti Halfar System GmbH stáva JCK Holding GmbH Textil KG, sú v následujúcich rokoch zväčšené skladovacie i kancelárske priestory a katalóg Halfaru má až 130 modelov tašiek. Od roku 2006 začína s vlastnou potlačou a výšivkami a ďaľší rok získava 2 dielčie spoločnosti. V roku 2008 teda konečne vzniká značka Halfar®. Tá predáva tašky na reklamné i technické účely pod jedným názvom. Ku zatiaľ poslednému zvätšeniu firmy dochádza v roku 2013, kedy vznikajú nové priestory.

V priebehu celej tejto doby získavala spoločnosť mnohé certifikáty a ocenenia za produkciu ohľaduplnú k životnému prostrediu, za lepšie pracovné podmienky a ďaľšie.

Od firmy Halfar® môžete nakúpiť rozmanitý a veľmi individuálny tovar. Počnúc reklamnými taškami, batohmi, taškami cez rameno i kozmetickými taškami, cez nákupné tašky, košíky až po konferečné dosky. V priebehu celého procesu ich výroby dochádza k testovaniu tak, aby všetko zodpovedalo pažadovaným normám i prianiam zákazníkov.

Okrem výroby reklamných tašiek sa spoločnosť Halfar® stále zaoberá tiež zákazkovou výrobou špeciálnych druhov tašiek (na lékarské účely, na náradie, a iné).

U nás si môžete vybrať z viac ako 100 rôznych tašiek a batohov tohoto výrobcu hneď v niekoľkých farbách a variantách. Tašky sú vyrobené zo zaujímavých kombinácii materiálov a vždy držia krok s najnovšími módnymi trendami, čím si stále viac upevňujú svoju pozíciu na trhu.

 

                   Overené našimi zákazníkmi

97% zákazníkov odporúča náš obchod.

→ Pozrieť hodnoteniena Heureka.sk
Ako sú recenzie zhromažďované?

Tovar bol prehladny a aktualny..Prisiel v rychlom case..spokojnost odporucam

Overený zákazník, 15 .12. 2018
*****

druhý nákup a som spokojný

Overený zákazník, 13 .12. 2018
*****

Bola mi doručená deka Baránok. Deka je makučká , ľahučká, a hrejivá k mojej uplnej spokojnosti. odporučam tuto deku ak sa pre nu rozhodnete. Neoľutujete

Overený zákazník, 07 .12. 2018
*****