Vážení zákazníci, kvôli oneskoreným dodávkam tovaru od výrobcu James & Nicholson a Myrtle Beach Vás prosíme o trpezlivosť pri doručovaní objednávok s týmto sortimentom. Predpokladaná expedícia tohoto sortimentu je 2-3 týždne. Tovar od iných výrobcov expedujeme bez oneskorenia. Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora
+420 608 330 123
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

Vrátenie tovaru a reklamácia


V prípade, že Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete nám ho vrátiť. Spoločne s tovarom zasielame návratový list, ktorý vyplníte a zašlete spoločne s tovarom a kópiou faktúry späť na nižšie uvedenú adresu. Peniaze za vrátený tovar zašleme na Váš účet.

Pre výmenu tovaru napríklad za inú veľkosť, farbu alebo typ je nutné vytvoriť novú objednávku.

Dual Trade s.r.o.
Sídliště 1292
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česká republika

Tovar musí byť nepoškodený, nenosený, nepraný a musí mať na sebe originálne visačky, ktoré boli súčasťou tovaru pri jeho doručení.

Návratový list si môžete stiahnuť TU.

Vrátenie peňazí je možné uplatniť odstúpením od zmluvy

Tovar musí byť pri využití práva na odstúpenie od zmluvy vrátený nepoškodený, v pôvodnom obale bez známok používania vrátane všetkého príslušenstva. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok na vrátenie tovaru, vám peniaze za tovar budú zaslané prevodom na váš účet, a to najneskôr do 3-5 pracovných dní od odstúpenia od zmluvy. Kupujúci - spotrebiteľ nemá nárok na náhradu nákladov, ktoré uhradil predávajúcemu v súvislosti s dodaním tovaru prepravcom späť.

Odstúpenie od zmluvy je súčasťou obchodných podmienok.