Vážení zákazníci, vzhľadom k zvýšenému počtu objednávok, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia zásielky o 1 až 2 dni. Robíme všetko pre rýchle doručenie. Prosíme Vás o trpezlivosť a ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora
+420 608 330 123
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

O nás


Sme český internetový obchod s voľnočasovým, reklamným a pracovným oblečením. V našej ponuke nájdete viac ako 30 tisíc kvalitných produktov pre ženy, mužuv aj deti. Od vzniku spoločnosti ponúkame aj realizáciu potlače a výšivky. Tovar expedujeme v Českej republike, na Slovensko a do Maďarska. Medzi našich zákazníkov patria koncoví užívatelia, firmy, školy i inštitúcie.


História spoločnosti

DobryTextil vznikol v roku 2012, vtedy ešte pod hlavičkou FiremniPotisk.cz. Na začiatku všetkého bol nápad na predaj tričiek s potlačou a výšivkou pre firmy, školy, kluby i jednotlivcov. Vedľa zákazkovej výroby sme sa rozhodli spustiť e-shop a predávať oblečenie aj bez potlače. A asi tak o mesiac neskôr vznikol e-shop, kde bolo v ponuke pár tričiek, dva druhy mikín, štyri polokošele, jeden druh uterákov a osušiek. Prvých pár týždňov sme tovar balili doma na chodbe a k dodávateľom jazdili na bicykli.

Za dva mesiace po spustení e-shopu sme sa presťahovali do väčších priestorov a rozšírili ponuku o pracovné odevy, obuv a ďalších dodávateľov textilu. Dôvera v nás rástla a my s ňou. Priberali sme nových kolegov, sťahovali sa do ešte väčších priestorov, navyšovali skladové zásoby a naučili sa načúvať prianím zákazníkov.


Súčasný DobrýTextil.sk

Je rok 2020 a my sme tretíkrát presťahovaní. Po 9 rokoch fungovania sme si obstarali vlastné zázemie s väčším skladom a náš tým sa rozrástol na 14 dobrých ľudí. Zo skladu vyexpedujeme denne okolo 600 objednávok a naše dobre odvádzaná práca sa prejavuje i na takmer rakovom raste.

Ponúkame tovar od českých i zahraničných výrobcov. Medzi našich kľúčových partnerov patrí výrobca reklamného a voľnočasového oblečenia Adler, James and Nicholson, Myrtle Beach, Gildan ako aj výrobci pracovných odevov a obuvi, spoločnosti Ardon a Canis.

Naše skúsenosti rástli aj so zákazkovou výrobou. V súčasnej dobe používame už len najmodernejšie stroje na potlač i výšivku. Kapacitne sme schopní zrealizovať zákazky o objeme niekoľko tisíc kusov textilu a celú zákazku dodať do pár dní.

Od samého začiatku našeho podnikania je našim cieľom a poslaním ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, z ktorého budú mať radosť a splní ich očakávanie. Postupnými krokmi chceme ďalej vylepšovať e-shop, rozširovať ponuku o ďalšie kvalitné produkty, počúvať spätnú väzbu, pracovať s kritikou a snažiť sa veci robiť lepšie ako predtým. Nie sme roboti, sme ľudia a sme tu pre vás.

Tešíme sa na spoluprácu.

Naše firemné hodnoty

Udržateľnosť
Udržateľnosť je pre našu firmu zásadná. A to nielen v jej rozvoji, keď spoliehame hlavne sami na seba, sme sebestační, učíme sa a riadene rastieme, ale aj v rešpekte k nášmu okoliu. Nie sme ľahostajní k životnému prostrediu a máme silnú väzbu na mesto a región, v ktorom pôsobíme.

Inovácia
Inovácia je motorom nášho úspechu. Chápeme dôležitosť zlepšovania a nebojíme sa zmeny. Vedome sa učíme, adaptujeme na nové podmienky a sme pripravení využiť príležitosti či už k nášmu rastu, tak aj k inováciám trhu, na ktorom pôsobíme.

Spoľahlivosť
Chováme sa férovo, a to ako k našim zamestnancom, tak aj k zákazníkom. Tí sa môžu spoľahnúť, že u nás vždy nájdu kvalitný tovar za rozumnú cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby sa na nás naši kolegovia, zákazníci a partneri mohli spoľahnúť. Sami dôverujeme firme, ďalším členom tímu, ale aj sami sebe, pomáhame ostatným a vieme, že keď to budeme potrebovať, pomôžu oni nám.

Spokojnosť
Za našu kvalitnú prácu si zaslúžime spokojnosť. Udržujeme firemnú kultúru, rodinnú atmosféru a poctivý prístup tak, aby sme chodili do práce radi, a to sa odrážalo aj na spokojnosti našich zákazníkov. Vďaka našej starostlivosti, sortimentu, snahe a prístupe sú naši zákazníci, zamestnanci a partneri radi, že môžu s DobrýTextil spolupracovať.