Zákaznícka podpora
+420 608 330 123
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

O nás


Sme český internetový obchod s voľnočasovým, reklamným a pracovným oblečením. V našej ponuke nájdete viac ako 30 tisíc kvalitných produktov pre ženy, mužuv aj deti. Od vzniku spoločnosti ponúkame aj realizáciu potlače a výšivky. Tovar expedujeme v Českej republike, na Slovensko, Maďarsko a do Rumunska. Medzi našich zákazníkov patria koncoví užívatelia, firmy, školy i inštitúcie.

Od samého začiatku našeho podnikania je našim cieľom a poslaním ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, z ktorého budú mať radosť a splní ich očakávanie. Postupnými krokmi neustále vylepšujeme e-shop, rozširujeme ponuku o ďalšie kvalitné produkty, počúvame spätnú väzbu, pracujeme s kritikou a snažíme sa veci robiť lepšie ako predtým. Nie sme roboti, sme ľudia a sme tu pre vás.

 

 

2011
2011

Na začiatku všetkého je nápad na predaj tričiek s potlačou a výšivkou pre firmy i jednotlivcov. Dvaja kamaráti, Ondřej a Tomáš zakladajú firmu Dual Trade a netušia, že za 10 rokov budú mať firmu s obratom cez 100 mil. Kč bez DPH.

2012
2012

Spúšťame e-shop FiremniPotisk.cz a postupne rozširujeme sortiment o ponuku oblečenia bez potlače. Nadväzujeme spoluprácu so značkami Adler a Ardon. V septembri prichádza prvá objednávka a Tomáš s Ondrom balia tovar doma a na poštu jazdia na bicykli. Nastáva sťahovanie do prvej kancelárie, ktorou je záhradná chatka.

2013
2013

Registrujeme nové domény, v Česku DobryTextil.cz a na Slovensku Textil-velkoobchod.sk. Učíme sa zvládať neustále sa zvyšujúci počet objednávok.

2015
2015

Sťahujeme sa z chatky do rodinného domu, kde sme zavalení hromadou oblečenia a vybavovanie objednávok je častokrát chaos. Zakladáme profil na Facebooku.

dom Dobry Textil

2016
2016

Priberáme prvých dvoch zamestnancov, sme už 4. Slávime návštevnosť viac, ako 1 000 ľudí na e-shope a v tržbách zdolávame hranicu 10 mil. bez DPH za rok.

2017
2017

Ideme ďalej! Rozširujeme sortiment o nového dodávateľa Canis. Je nás už 6. V Česku i na Slovensku prechádzame na nové e-shopové riešenie. Rastieme medziročne o 60 % a dosahujeme tržbu 18 mi. Kč bez DPH.

2018
2018

Je nás už 10! Sme kľúčovým partnerom značky Adler a získavame od nej zlatý certifikát. Tretíkrát sa sťahujeme do väčšieho, tentokrát do továrnej haly s rozlohou 900 m2. Zdvojnásobujeme počet položiek sortimentu na 25 000 variant a rozširujeme ponuku o tašky, batohy a bytový textil. Ponúkame nový spôsob prepravy cez GLS. Máme aj profil na Instagrame a kupujeme doménu DobryTextil.sk za 2 250 EUR. Zvládame odbaviť 31 534 objednávok za rok a blížime sa k hranici 30 mil. Kč bez DPH na tržbách.

2019
2019

Rastieme raketovo! Z haly sa sťahujeme do ďalšej väčšej budovy a náš tým sa rozrástol na 12 ľudí. Expandujeme a spúšťame e-shop v Maďarsku. Odbavili sme 56 154 objednávok za rok a dosahujeme na tržbách takmer 50 miliónov Kč bez DPH.

2020
2020

Spúšťame ďalší internetový obchod, tentokrát Bontis.ro v Rumunsku. Je nás už 19. Vytvárame nový dizajn nášho e-shopu a ponúkame ekologické balenie. Na prianie zákazníkov zavádzame dopravu cez Zásielkovňu. Naväzujeme spoluprácu s novým dodávateľom pracovného oblečenia Červa. Na našich e-shopoch máme viac ako 5 mil. návštev a zvládame odbaviť 138 685 objednávok za rok. Verí nám celkom viac, ako 250 000 spokojných zákazníkov a obratom prekonávame hranicu 100 mil. Kč bez DPH.

tym Dobreho Textilu

2021
2021

Je nás už 24. V januári sme oslávili 10. výročie a vykročili pravou!

Naše firemné hodnoty

Udržateľnosť
Udržateľnosť je pre našu firmu zásadná. A to nielen v jej rozvoji, keď spoliehame hlavne sami na seba, sme sebestační, učíme sa a riadene rastieme, ale aj v rešpekte k nášmu okoliu. Nie sme ľahostajní k životnému prostrediu a máme silnú väzbu na mesto a región, v ktorom pôsobíme.

Inovácia
Inovácia je motorom nášho úspechu. Chápeme dôležitosť zlepšovania a nebojíme sa zmeny. Vedome sa učíme, adaptujeme na nové podmienky a sme pripravení využiť príležitosti či už k nášmu rastu, tak aj k inováciám trhu, na ktorom pôsobíme.

Spoľahlivosť
Chováme sa férovo, a to ako k našim zamestnancom, tak aj k zákazníkom. Tí sa môžu spoľahnúť, že u nás vždy nájdu kvalitný tovar za rozumnú cenu. Dodržujeme slovo a jednáme tak, aby sa na nás naši kolegovia, zákazníci a partneri mohli spoľahnúť. Sami dôverujeme firme, ďalším členom tímu, ale aj sami sebe, pomáhame ostatným a vieme, že keď to budeme potrebovať, pomôžu oni nám.

Spokojnosť
Za našu kvalitnú prácu si zaslúžime spokojnosť. Udržujeme firemnú kultúru, rodinnú atmosféru a poctivý prístup tak, aby sme chodili do práce radi, a to sa odrážalo aj na spokojnosti našich zákazníkov. Vďaka našej starostlivosti, sortimentu, snahe a prístupe sú naši zákazníci, zamestnanci a partneri radi, že môžu s DobrýTextil spolupracovať.