Zákaznícka podpora
+420 608 330 123
(Po-Pia, 7-15:30)
Potlač a výšivka
+420 739 054 455
(Po-Pia, 7-15:30)
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo
0 0.00 €
s DPH

O nás


Sme český internetový obchod s voľnočasovým, reklamným a pracovným oblečením. V našej ponuke nájdete viac ako 30 tisíc kvalitných produktov pre ženy, mužuv aj deti. Od vzniku spoločnosti ponúkame aj realizáciu potlače a výšivky. Tovar expedujeme v Českej republike, na Slovensko a do Maďarska. Medzi našich zákazníkov patria koncoví užívatelia, firmy, školy i inštitúcie.


História spoločnosti

DobryTextil vznikol v roku 2012, vtedy ešte pod hlavičkou FiremniPotisk.cz. Na začiatku všetkého bol nápad na predaj tričiek s potlačou a výšivkou pre firmy, školy, kluby i jednotlivcov. Vedľa zákazkovej výroby sme sa rozhodli spustiť e-shop a predávať oblečenie aj bez potlače. A asi tak o mesiac neskôr vznikol e-shop, kde bolo v ponuke pár tričiek, dva druhy mikín, štyri polokošele, jeden druh uterákov a osušiek. Prvých pár týždňov sme tovar balili doma na chodbe a k dodávateľom jazdili na bicykli.

Za dva mesiace po spustení e-shopu sme sa presťahovali do väčších priestorov a rozšírili ponuku o pracovné odevy, obuv a ďalších dodávateľov textilu. Dôvera v nás rástla a my s ňou. Priberali sme nových kolegov, sťahovali sa do ešte väčších priestorov, navyšovali skladové zásoby a naučili sa načúvať prianím zákazníkov.


Súčasný DobrýTextil.sk

Je rok 2020 a my sme tretíkrát presťahovaní. Po 9 rokoch fungovania sme si obstarali vlastné zázemie s väčším skladom a náš tým sa rozrástol na 14 dobrých ľudí. Zo skladu vyexpedujeme denne okolo 600 objednávok a naše dobre odvádzaná práca sa prejavuje i na takmer rakovom raste.

Ponúkame tovar od českých i zahraničných výrobcov. Medzi našich kľúčových partnerov patrí výrobca reklamného a voľnočasového oblečenia Adler, James and Nicholson, Myrtle Beach, Gildan ako aj výrobci pracovných odevov a obuvi, spoločnosti Ardon a Canis.

Naše skúsenosti rástli aj so zákazkovou výrobou. V súčasnej dobe používame už len najmodernejšie stroje na potlač i výšivku. Kapacitne sme schopní zrealizovať zákazky o objeme niekoľko tisíc kusov textilu a celú zákazku dodať do pár dní.

Od samého začiatku našeho podnikania je našim cieľom a poslaním ponúkať zákazníkom kvalitný tovar, z ktorého budú mať radosť a splní ich očakávanie. Postupnými krokmi chceme ďalej vylepšovať e-shop, rozširovať ponuku o ďalšie kvalitné produkty, počúvať spätnú väzbu, pracovať s kritikou a snažiť sa veci robiť lepšie ako predtým. Nie sme roboti, sme ľudia a sme tu pre vás.

Tešíme sa na spoluprácu.