Ešte nie ste zaregistrovaným zákazníkom? Zaregistrujte sa a získajte e-book zadarmo, ktorý Vám poradí, ako si udržať oblečenie ako nové.
Zákaznícka podpora
+421 222 205 111
(Po-Pi, 7-15:30)
obchod@dobrytextil.sk
Potlač a výšivka
+421 222 205 100
(Po-Pi, 7-15:30)
potlac@dobrytextil.sk
Nakúpte ešte za 150.00 €
a dopravu máte zadarmo

Prečo nám môžete dôverovať


OSOBNÉ ODBERY ZADARMO

Nie sme len niekde na internete, sme skutoční a môžete si svoju objednávku vyzdvihnúť, alebo nás prísť navštíviť do prevádzky v Bystřici pod Hostýnem, Sídliště 1292 (v pracovné dni od 8 do 15:30h).

VÝMENA A REKLAMÁCIA TOVARU JE U NÁS BEZ PROBLÉMOV

Predĺžili sme zákonom stanovenú lehotu na vrátenie tovaru zo 14-tich na 30 dní. Tovar nám do tejto doby môžete vrátiť a my vám zaň vrátime peniaze. Aby sme vám vrátenie čo najviac uľahčili, prikladáme do balíčka tiež návratový list a predvyplnenú etiketu na zaslanie tovaru späť. Svižne sa snažíme riešiť tiež reklamácie, ktoré vo väčšine prípadov vyriešime do 14 dní.

KOMUNIKUJEME

Aj napriek tomu, že sa snažíme robiť maximum, tak sme tiež len ľudia a môže sa niečo pokaziť. Prípadné nezrovnalosti a sťažnosti teda ihneď riešime a so zákazníkom komunikujeme. V kontaktných informáciách nájdete telefóny a emaily na ľudí z nášho tímu. Chcete kontaktovať priamo vedenie e-shopu? Môžete na tomto e-maile: tomas@dobrytextil.sk.

PRAVDIVÁ DOSTUPNOSŤ PRODUKTOV

Pri každom produkte máme uvedenú dostupnosť. Ak je pri produkte uvedené "skladom", znamená to, že tovar sa skutočne nachádza na našom centrálnom sklade a je pripravený na expedíciu (do 1-2 dní je u vás). Tovar s uvedenou dostupnosťou "do X dní" sa nenachádza na centrálnom sklade a dodáme vám ho do uvedených dní.

PONÚKAME LEN TO, ČO JE SKUTOČNE K DISPOZÍCII

Neustále pracujeme na zlepšení zákazníckeho servisu. Aby sme vám nákup čo najviac uľahčili, prepojili sme náš internetový obchod so skladmi našich dodávateľov. Zobrazujeme teda len to, čo vám môžeme dodať. Bohužiaľ nič nie je dokonalé a môže sa stať, že nám posledný zobrazený kúsok tovaru niekto vyfúkne pred nosom. V takom prípade vás o tejto situácii budeme okamžite informovať.

DOPRAVA ZADARMO

Pri objednávke tovaru nad 150 € ponúkame dopravu zadarmo.

KVALITNÉ FOTOGRAFIE

Kvalitné fotografie produktov na našom e-shope sú kľúčovou záležitosťou. Produktové foto poskytnuté výrobcom často dopĺňame o naše vlastné, snažíme sa zachytiť zaujímavé detaily a oblečenie fotíme na osobách. Chýba Vám niekde lepšiu foto? Napíšte na tomas@dobrytextil.sk.

VKLADÁME VIDEÁ

Okrem fotografií vkladáme tiež videoprezentácie produktov pre ešte lepšie posúdenie strihu oblečenia. Neustále sa snažíme nachádzať nové spôsoby, ako vám oblečenie viac priblížiť a uľahčiť vám výber.

SAMI OBLEČENIE POUŽÍVAME

Ponúkame len to, čo sami používame (a nie je toho málo), alebo čo by sme odporúčali aj našim priateľom. Pokiaľ nie sme presvedčení o kvalite tovaru a máme od zákazníkov dlhodobo negatívnu spätnú väzbu na konkrétny produkt, vyraďujeme ho z ponuky.

NEUSTÁLE PRACUJEME NA SPRÁVNYCH VEĽKOSTNÝCH TABUĽKÁCH

Pre správny výber oblečenia sú dôležité tabuľky veľkostí. Vzhľadom na to, že rôzni výrobcovia často šijú odevy odlišne, nepoužívame jednu univerzálnu tabuľku veľkostí pre všetky produkty, ale snažíme sa mať tabuľku veľkostí pre každý produkt či skupinu produktov jedného výrobcu. Ak si nie ste istí, či vám vybraný kúsok oblečenia bude sedieť, napíšte nám a my vám pred odoslaním oblečenie premeriame.

Príjemný nákup praje tím DobrýTextil.sk.