• +420 608 330 123 (zákaznícka podpora, 7-15:30)
  • +420 739 054 455 (potlač a výšivka)
  • obchod@dobrytextil.sk

Vážený zákazníci, internetový obchod DobrýTextil.sk zostáva stále v prevádzke. Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia a usilovne pracujeme na skorom doručení objednávok. Prepravné spoločnosti aktuálne doručujú s drobným oneskorením a obmedzujú výber dobierky v hotovosti, preto doporučujeme voliť radšej platbu kartou alebo prevodom. Všetkým našim zákazníkom ponúkame vrátenie tovaru do 30 dní od skončenia núdzového stavu. Nemusíte chodiť medzi ľudí a tovar nám môžete vrátiť až bude opäť čistý vzduch. Držte sa!

Kategória


Cena dopravy

Cena dopravy

Fotoreportáž: Ďalšie veľké sťahovanie

Podívajte sa na fotoreportáž a prejdite s nami celým procesom prestavby a sťahovania sa od začiatku do konca.

Koncom roku 2019 sme si dali opakovanie a opäť sme sa presťahovali do nových priestorov. Predchádzajúca hala bola síce veľká a poskytovala nemalé možnosti, ale jej veľkou nevýhodou bolo to, že sa stále jednalo o priestor iba prenajatý.

Objavila sa príležitosť zaobstarať si svoj vlastný objekt v ktorom sa budeme môcť naďalej realizovať a tak sa teda stalo. Budova sa nachádza priamo uprostred rušného sídliska v Bystřici pod Hostýnem. Vďaka tomu nás zákazníci nájdu omnoho ľahšie a skôr ako keď sme boli tak trošku "schovaní" v areáli inej firmy.

Búranie

Ako prvé prišlo na rad búranie. Z miestností, ktoré boli predtým reštauráciou s bowlingom sme potrebovali urobiť sklady. Každá ruka sa hodila, suti nebolo málo.

Aj kuchyňu a bar bolo potrebné prerobiť na ďalšie skladovacie priestory. Pretože tých mi nemáme nikdy dosť :)

Stavanie

Museli sme vybudovať aj novú plošinu, aby sme do budovy tovar vôbec dostali.

Sťahovanie

Na konci minulého roku sme zbalili seba aj všetok tovar a cez celé sviatky sa sťahovalo do nového.

Vybaľovanie a vylepšovanie

Začiatkom nového roku sme sa potom vrhli do inventúry a vybaľovania tovaru. Bolo to veľmi náročné, pretože v novom sklade ešte nič nemalo svoje miesto a tak sme okrem počítania museli zapojiť aj trochu logického myslenia. Po počiatočných nezdaroch sa nám podarilo vyladiť drobné nedostatky a sklady vytuniť ako najlepšie to len išlo.

 

Teraz už všetko šlape ako hodinky a prekážky, ktoré se občas objavia, berieme ako ďalšiu výzvu.Overené našimi zákazníkmi

90% zákazníkov odporúča náš obchod.

→ Pozrieť hodnoteniena Heureka.sk
Ako sú recenzie zhromažďované?

Dobrý vyber za skvele ceny a výborná kvalita, tovar bezpečne zabalený a bez problémov doručený.

Overený zákazník, 08 .04. 2020
*****

Perfektní materiál vše sedí

Overený zákazník, 07 .04. 2020
*****

vkusné a dobe strihovo riešené a bavlnené tričká, pohodlné .

Overený zákazník, 07 .04. 2020
*****